DSC03942.jpg

Marie a Jiří napsali

Úžasný Pan Fotograf! Jsem ráda, že jsme si z desítek oslovených fotografů vybrali právě jeho. Před svatbou jsme měli dvě schůzky, kde jsme probrali snad úplně všechno, poradil nám s harmonogramem, tradicemi, … V den svatby dorazil přesně ve smluvený čas, nenechal se rozhodit vším tím zmatkem, v cizím prostředí se rychle zorientoval a celkově nám byl v ten den nápomocen nejen při focení, ale v celém tom svatebním shonu – od rad typu “Jak a kam připnout korsáž?” přes “Jak se krájí dort?” až po vázání kravaty 🙂.

Odpoledne během focení pršelo, což ale pana fotografa vůbec nerozhodilo, když bylo potřeba, šel si dřepnout i do mokré trávy…

Vydržel s námi do půl jedenácté, zachytil všechny podstatné okamžiky celého dne, během obřadu jsme o něm vůbec nevěděli (chvíli jsem si říkala, jestli tam vůbec byl 🙂,

naopak když bylo potřeba zorganizovat společné focení, věděli o něm úplně všichni 🙂.

Hosté si chválili jeho přístup a nejeden pak nad fotkami poznamenal, že tak nádherné fotky ještě neviděl, že je vidět, že jsme si na focení vybrali opravdu profíka 🙂.

Celkově jsme byli se spoluprací velmi spokojeni, a kdybychom se vrátili do chvíle, kdy jsme si vybírali svatebního fotografa, rozhodně vybereme opět Obrjena 🙂.

Tel. 737 185 887  I  www.obrjen.com  I  vasulin@obrjen.com

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019