DSC08704.jpg

Lucie a Adam

Takhle akčního fotografa jsem nikdy neviděla, musel být alespoň na čtyřech místech naráz. Z celého dne jsme dostali neuvěřitelné množství překrásných fotek, ať už aranžovaných, nebo momentek. Všechny fotky mají skvělou atmosféru a vyzařují emoce daného okamžiku. Honza je zároveň velice milý, ochotný, spolehlivý a hýří nápady.

Jsme opravdu šťastní, že jsme si pro focení naší svatby vybrali zrovna Honzu a jeho práce si nesmírně vážíme.

Andrea a Marek

Honza je jako fotograf naprosto vynikající 👌 ...všechno to krásné z naší svatby bude teď navždy zachyceno na fotkách, které jsme od něho dostali. Jsem ráda, že jsme dali na doporučení. Veškerou práci provedl jako profesionál a byl naprosto uvolněný..proto také výsledek vypadá fantasticky. 🙂👍

DSC03392.jpg
DSC01276.jpg

Andrea a Dominik

Chtěli bychom moc poděkovat za úžasný den! S Honzou jsme vloni fotili předsvatební fotky, které ohromily snad všechny, ne jen nás. O to neuvěřitelnější byl náš svatební den. Honza je profík a ví, co dělá, hlavně je na správném místě, protože je neskutečný! Jednání je perfektní, spolehlivost a profesionální přístup samozřejmostí. Všechno má dopředu promyšlené, prostě ví, co dělá. Byl s námi celý svatební den, zvládl fotit přípravu nevěsty, ženicha, dokonce i momentky, co se dělo mimo nás. Perfektní fotky z obřadu, skupinek, našich svatebních fotek ve dne a hlavně neskutečné focení v noci. Navíc velký respekt za fotky z rotundy, kde by si jen tak běžný fotograf neporadil. Nehledě na to, že člověk ani neví, že tam je a vůbec nikde nezaclání a nepobíhá, což myslím může potvrdit i náš svatební kameraman. Veliké plus je fotokoutek, který zabavil nejen děti, ale i starší generace. Jedním slovem úžasný člověk na správném místě. A co jsme nepochopili? Sotva jsme po 10 dnech dojeli domů a dorazila zpráva, že fotky jsou hotové. Nemáme slov... Úžasné předání hotových fotek s překvapením. Úžasné... Perfektní člověk, se kterým jsme se určitě neviděli naposled 🙂 Moc děkujeme!

Michaela a Michal

Honzu moc doporučujeme, naše svatební fotky jsou úžasné a celý náš den jsme si s Honzou za foťákem moc užili. 

Pokud chcete jistotu, volte Honzu!👌

DSC00873.jpg
DSC08125.jpg

Alžběta a Pavel

Honzu můžeme vřele doporučit všem, kdo ještě váhají nad svatebním fotografem. Komunikace před svatbou byla super, společně jsme si prošli celý harmonogram dne, pohlídli si všechna místa pro focení a i když nám část svatebního dne propršela, nenechal se ničím zaskočit a byl připraven na všechny varianty. Výsledné fotky prohlížíme pořád dokola a nemůžeme se nabažit 🙂

Ještě jednou moc díky a snad se brzy potkáme na nějaké další svatbě 😉

Dagmar a Petr

Honzu jsme měli čest mít jako svatebního fotografa. O záznam svatebního dne se nám staral spolu s Wombat Pictures, kteří vše točili na kameru. Společně byli bezvadná parta a my jsme byli moc spokojení, že jsme svatební den strávili v jejich milé společnosti.

Honza už od první schůzky působil velmi sympaticky a kompetentně. Jako jeho přednost bych označila velikou vstřícnost, organizovanost a spolehlivost. Vše, na čem jsme se domluvili, splnil a udělal ještě mnohem víc.

Při focení si počínal jako velký profesionál. Uměl si svatebčany srovnat, nikdo se na fotce nemohl schovávat vzadu. 😊 Pár dní do svatby rušil svoje plány proto, aby nám pomohl s výběrem správného místa na obřad a focení. Nebo si kvůli záběru neváhal lehnout do vysoké mokré trávy po dešti. Také aktivně vyhledával svatebčany, co se nám nevyfotili do fotoknihy, a ponoukal je k akci 😊. Nakonec, pozdě večer, když už se balil a slyšel, že se něco zajímavého děje, tak ještě utíkal fotit 😊.

Jako třešnička na dortu pak bylo samotné předání fotek, které pro nás Honza měl připravené hned po našem návratu z líbánek. Fotky jsou překrásné. Nic na nich nechybí, Honzovi se podařilo zachytit vše, co jsme zažili, a i trochu víc – fotky třeba odhalily, co se dělo na parketu, když jsme tam zrovna nebyli.😊

Honza si zaslouží naše velké poděkování a rozhodně ho doporučujeme.

DSC06989.jpg
DSC04489.jpg

Katka a Pavel

Při tom všem organizovaní a zařizování svatby je dobré mít spolehlivé lidi, co udělají dobře svoji práci.

Honza naprosto ohromil a překonal naše očekávání. Focení bylo příjemné, fotograf byl ve správný čas na správném místě.

A fotografie, které jsme pak ve slíbeném čase dostali (navíc v krásném balení) jsou naprosto ohromující a výsledek chválí i hosté.

Lucie a Jan

Fotograf, co maká nad rámec svých povinností a co ho jeho práce baví. Doporučuji všem!

DSC02796.jpg
DSC08692.jpg

Kristýna a Radek

Honzovy skvělé fotky z koncertů nás dostaly až ke skvělým fotkám ze svatby 🤩

Perfektní komunikace,profesionální přístup,splnění všech našich požadavků a milé jednání 🙂

Jednoznačně doporučujeme 👍

Neumanovi

Marie a Ondřej

V náš svatební den, Honza zachytil veškeré pro nás důležité okamžiky. Velice jsme ocenily zejména jeho nenápadnost ale i nápaditost a ochotu. Spolupráce s ním, byla radost a následné svatební fotky si nemůžeme vynachválit.

Moc za všechno děkujeme!

😊 Tohoto fotografa můžeme jen doporučit!! BER HO!! 

DSC07491.jpg
DSC08182.jpg

Hana a Miroslav

Spolupráce s Honzou byla bez chyby.

Je velmi akční, ale nikde "nepřekáží".

Zachytil vše co měl a ještě mnohem víc, čímž vzniklo spoustu krásných fotek.

 

Honzovi patří velké díky a lze ho jen doporučit.

Michaela a Jiří

Výborný fotograf.

Můžeme s manželem jen doporučit.

Byl jak stín a pak z něho vypadly krásné fotky. Velice přátelský a profesionální člověk. Umí doporučit, poradit a zároveň se skvěle přizpůsobit požadavkům.

Byli jsme opravdu velice spokojení a děkujeme. 😀

DSC03464.jpg
DSC01395.jpg

Ivona a Ondřej

Chtěli bychom tímto Honzovi poděkovat za krásné fotky z naší svatby a zároveň Honzu vřele všem, kdo hledá svatebního fotografa, doporučit. Spolupráce s Honzou byla na jedničku.

V rámci inscenovaného focení jsme si přáli akčnější fotky a výsledek je perfektní! Zároveň moc oceňujeme naprosto přirozené fotky ze svatební zábavy.

Také komunikace s Honzou byla super, na zprávy reaguje rychle a před svatbou dá i několik tipů, jak se na focení připravit.  🙂

Marie a Jiří

Úžasný Pan Fotograf! Jsem ráda, že jsme si z desítek oslovených fotografů vybrali právě jeho. Před svatbou jsme měli dvě schůzky, kde jsme probrali snad úplně všechno, poradil nám s harmonogramem, tradicemi… V den svatby dorazil přesně ve smluvený čas, nenechal se rozhodit vším tím zmatkem, v cizím prostředí se rychle zorientoval a celkově nám byl v ten den nápomocen nejen při focení, ale v celém tom svatebním shonu – od rad typu “Jak a kam připnout korsáž?” přes “Jak se krájí dort?” až po vázání kravaty 🙂. Odpoledne během focení pršelo, což ale pana fotografa vůbec nerozhodilo, když bylo potřeba, šel si dřepnout i do mokré trávy…

Vydržel s námi do půl jedenácté, zachytil všechny podstatné okamžiky celého dne, během obřadu jsme o něm vůbec nevěděli (chvíli jsem si říkala, jestli tam vůbec byl 🙂, naopak když bylo potřeba zorganizovat společné focení, věděli o něm úplně všichni 🙂. Hosté si chválili jeho přístup a nejeden pak nad fotkami poznamenal, že tak nádherné fotky ještě neviděl, že je vidět, že jsme si na focení vybrali opravdu profíka 🙂. Celkově jsme byli se spoluprací velmi spokojeni, a kdybychom se vrátili do chvíle, kdy jsme si vybírali svatebního fotografa, rozhodně vybereme opět Obrjena 🙂.

DSC08882.jpg
DSC01924.jpg

Nikola a Marián

Moc děkujeme. Skvělá práce a výborná skvělá spolupráce.

A výsledné fotografie? - NÁDHERA.

 

Ještě jednou díky.