HUDEBNÍ FOTOGRAFIE

V dnešní době nestačí jen dělat dobrou hudbu. Pokud není kapela vidět, nikdo si ji neposlechne. Vedle vystupování je tak pro oslovení širšího publika, zcela zásadní prezentace v on-line světě. Jsou to právě propagační fotografie kapely a reportážní fotky koncertních vystoupení, které se dají dlouhodobě využívat k marketingu a brandingu hudebních skupin. Výběr kvalitních fotek pro svoji propagaci potřebujete totiž prakticky neustále, O kvalitní fotky ze strany kapely mají zájem tištěná média pro doplnění reportáží a rozhovorů, využijete je ale také na vašem webu, na sociálních sítích či v plakátovací kampani. Je to právě kvalitní fotografie, která vás v dnešní době může odlišit od tisíců jiných a dát vám profesionální vzhled. Hudební svět je přehlcený a jen ten, kdo dokáže na první pohled zaujmout, tak vyhrává. 

Dnešek se počítá

Fotky z koncertu jsou aktuální reportáž. Kompletní fotogalerii proto dodám do pár dnů, kdy se na ně ještě všichni těší. 

Atmosféra je křehká

Focení v klubech bývá boj. Málo světla a neustále se měnící podmínky jsou silným protivníkem, na které by šlo vyzrát bleskem. Ten je ovšem zaručeným zabijákem atmosféry. Nejlepší je si vzít pořádný foťák a s podmínkami se poprat. Výsledky pak stojí za to.

Ceny


Prostřední kapel a klubů je mi velmi blízké, proto tady najdete také ty nejnižší částky z mého ceníku. Promofotky kapely nafotíme již od 4 000,- Kč. Koncertní reportáž pak účtuji 700,- Kč za kapelu (minimální částka je 2 000,- Kč)

Propagujte efektivně

Fotky z koncertu jdou používat i zpětně. Když budete chtít něco sdělit fanouškům (nebo se prostě jen tak připomenout) nic nezafunguje lépe než vhodně vybraná koncertní fotka.

Dobré promo především

Kvalitní promofotografií svým posluchačům můžete mnohé prozradit. Měla by odrážet váš specifický styl. 

Thanks! Message sent.

1/1

PROMO FOTKY

KAPEL

KONCERTY

ZDE NALEZNETE

CELÉ KONCERTNÍ GALERIE

Tereza

Zpěvačka z Arch of Hell

Jednoznačně nejlepší fotograf, se kterým jsem měla tu čest spolupracovat. Obrjen nám pravidelně fotí naše koncerty a akce. Také jsme spolu fotili promo fotky naší kapely, které jsou jednoduše peckovní! Je to fotograf, který umí poradit, vymyslet, doladit vše tak, aby byla výsledná fotka dokonalá. Není problém se s ním na čemkoliv domluvit - vynikající komunikace.

Doporučuji!!!

Lorieneta

Zpěvačka z Tezaura

Ne nadarmo obrjena nazýváme našim dvorním fotografem 😉. Za tu spoustu let, co se známe, fotil téměř každou naši akci a jeho perfektní fotky se staly nepostradatelnou součástí naší kapelní prezentace. Fotili jsme s ním také naše poslední promo, které nás neskutečně nadchlo a dopadlo přesně podle našich představ. Obra můžeme s Tezaura velmi rádi doporučit 😉.