top of page
Vyhledat
  • Jan Vašulín

Svatební termíny v mimořádném roce 2020

Aktualizováno: 12. 5. 2020

Už se vyjádřil/a a vám už nezbývá než vybrat ideální termín na svatbu? Podle čeho budete vybírat? Rok 2020 se jen hemží zajímavými daty, tak se pojďte nechat inspirovat:

1) Stejná čísla jsou klasika Následující rok bude opravdu bohatý na soboty se shodnou číslovkou u dne i měsíce. Můžete si tak vybrat krásná data jako 4.4, 6.6, 8.8, 10.10 a pokud jste příznivci těch méně tradičních, zimních svateb dokonce 12.12. Shodná čísla jsou skutečně nestárnoucí klasika. Jejich velkou výhodou navíc je, že je daleko větší pravděpodobnost, že si vaše polovička datum svatby zapamatuje. 2) Magická dvacítka Věříte v numerologii? Číslo 20 údajně přináší svému majiteli v určitém období života nové ambice a plány. Mohou se vyskytnout určité překážky, ale ty budou překonány rozvíjením trpělivosti a vytrvalou vírou ve svoje vlastní schopnosti. No není to téměř ukázková definice manželství? Rok 2020 přinese hned dvě krásná dvacítková data, a to 20.3.2020 (pátek) a 20.6.2020 (sobota). 3) Smolný máj už neplatí! Znáte to staré pořekadlo: Nevěsta v máji, nevěsta na márách? Dlouho se věřilo, že svatba v květnu nosí smůlu a snoubenci se těmto datům vyhýbali. Zvyky se ale postupně mění, a krásný rozkvetlý měsíc bere čím dál tím víc snoubenců na milost. Aby taky ne, kdo by nechtěl zamilované svatební foto pod rozkvetlým stromem? V roce 2020 se navíc budete moci vzít i v pátek 1. máje.

4) Pro ty, kteří mají pro strach uděláno Někteří lidé v pátek 13. raději ani nevycházejí z domu. Ale vězte, že i tyto termíny jsou na svatbu velmi oblíbené. Jsou páry, které mají jednoduše pro strach uděláno a neobvyklý termín je láká. Pátek 13. nás čeká v březnu a listopadu. 5) Zamilovaný Valentýn Stejně jako 1.máj i 14. únor v roce 2020 vychází na pátek. Jdste fanoušci svátku zamilovaných? Vzít se můžete v roce 2020 i v tento den. 6) Kdykoli jindy Svatba je přecejen o vás dvou. A to nezmění ani zvláštní datum. Ať už tedy budete vybírat den, kdy má volno většina z vašich příbuzných, nebo ten zvláštní jen pro vás dva, či si jen tak náhodně píchnete prstem do kalendáře, pamatujte na to. Jde především o to, abyste byli spokojeni a šťastni ve společném životě a abyste si svatební den užili. Závěrem už jen doplním, že pokud hledáte svatebního fotografa tak, zvláštní termíny se rychle plní a je tedy vhodné jednat rychle. Mne si například pro svatební foto můžete zamluvit na emailu: vasulin@obrjen.com nebo na telefonu 737 185 887184 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page