Tel. 737 185 887  I  www.obrjen.com  I  vasulin@obrjen.com

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019

Jdu do toho naplno!

March 16, 2017

Znáte ty okamžiky v životě, kdy začnete něco dělat a velmi záhy už stoprocentně víte, že to budete milovat celý život? A teď zrovna nemyslím to, co spoustu z vás určitě napadlo. Myslím tím - aspoň ve svém případě - focení. Nikdy jsem nečekal, že mě něco pohltí tak moc a dneska jsem za to rád. 

Začínal jsem s mobilem v ruce a postupně jsem přešel na zrcadlovku z druhé ruky. K téhle stařence jsem pořídil dva objektivy a voilà, posedlost mohla začít. 

Rok, dva poté jsem nastoupil do brněnského Megapixelu. Pokud jsem do té doby měl určitý přehled o technice, od té doby nebyl den, kdybych jí nebyl doslova obklopen. A i když se může zdát, že když pracujete v cukrárně, musíte sladké zákonitě nenávidět, u mě to nenastalo. Právě naopak.

 

Svatby, koncerty, portréty, divadlo nebo přírodu? To všechno fotím a fotím to rád!

Já měl foťáky, objektivy a vůbec všechno, co k tomu patří, rád čím dál tím víc. Rád jsem taky vyzkoušel všechno, co mi přišlo pod ruku a velmi brzy jsem věděl, co je nejlepší a co chci. A to nejen v oblasti fototechniky. 

 

A tak jsem se po sedmi letech rozhodl odejít a začít znovu. Sám a na vlastní triko. Byla to dřina zavřít za sebou dveře a posunout se dál. Vím, že to nebude jednoduché, ale udělám všechno proto, abych si splnil sen. Chystám nové webové stránky i nové galerie. Chystám blog. Chci vám přiblížit, co dělám. 

Pokud jsem pro vás fotil a byli jste spokojení (a já doufám, že ano), budu rád, když mě doporučíte svým přátelům nebo oslovíte znovu. Pokud jste prozatím před mým objektivem nestáli, těším se, že v budoucnu setkáme na svatbách, koncertech, při promo focení nebo jinde. Ve fantazii se, ostatně, meze nekladou. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Rozhovor pro Megapixel.cz

March 28, 2018

1/1
Please reload

Recent Posts

March 16, 2017

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square