Tel. 737 185 887  I  www.obrjen.com  I  vasulin@obrjen.com

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Svatební fotografie je krásnou, ale také náročnou disciplínou. Úkolem fotografa ve Váš svatební den je zachytit neopakovatelné okamžiky jednoho z nejdůležitějších momentů Vašeho života a to takovým způsobem, abyste na ně s láskou a radostí vzpomínali ještě desítky let. Svatební fotograf Vám proto musí být kdykoliv k dispozici, musí být dobrý pozorovatel a být připraven zmáčknout spoušť v tu správnou chvíli. Zároveň to ovšem musí být člověk nenápadný a s dobrým vychováním, který na sebe nebude zbytečně strhávat pozornost, protože Váš svatební den má být především a jedině o Vás. 

Ať už se těšíte na inscenované portréty, nebo nenucené momentky s přáteli, chlubit se jistě chcete celým průběhem dne. Protože ve Váš den se nenajde okamžik, který budete chtít zapomenout, nebo který by nikoho nezajímal. Potom bude jen na Vás, které fotografie zařadíte do alba a které si necháte jen pro sebe. 

Vše začíná schůzkou

​Žádné překvapení, kdo Vás to bude ve Váš svatební den fotografovat, se konat nemusí. Rád se s Vámi sejdu a popovídáme si o všem, co potřebujete vědět. 

Od příprav po párty

Opravdu ucelený svatební příběh začíná už ráno přípravami, přes svatební obřad a počítá i s večerní párty. Zachycuji celý Váš den, protože svatba a okamžiky, které si v její souvislosti budete rádi vybavovat nejsou jen svatební slib a slavnostní oběd. 

Užívejte si svůj den

Svatební den by měl být především o Vás a neměly by Vás během něj provázet žádné starosti. Zařídím vše tak, abyste se mohli bavit s rodinou a přáteli a fotografa pustit z hlavy. Budu Vám vždy na blízku.

Svatbou to nekončí

Nehody se stávají, a proto všechny Vaše fotografie zálohuji. A i v případě, že budete mít zájem o přípravu fotoknihy nebo tištěných fotografií dlouho po uskutečnění Vaší svatby, rád vše dohledám v archivu a vyjdu Vám vstříc. 

Technika nás nezradí

Uvědomuji si důležitost svatebních fotografií. Proto vše fotím rovnou dvěma fotoaparáty. Pár dalších objektivů mám ještě v záloze a fotografie se ukládají rovnou na dvě karty. Nemusíte se tedy ničeho obávat, technika nás nezradí.

Zpracování

Na svatbě pořídím velkou spoustu fotografií a až v rámci postprodukce z nich vybírám ty nejlepší. Důkladně se pak věnuji každému snímku.  Ten nejdůležitější čas strávený nad fotografií, totiž přichází až v rámci jejich úprav v počítači.

Co očekávat

Svatby fotím od příprav nevěsty, přes obřad a často až do nočních hodin. Tím stihneme zachytit atmosféru celého dne a veškerého dění kolem. Samozřejmě se budeme věnovat inscenovanému focení portrétů na nějakém Vašem oblíbeném místě. Výsledkem je přes 400 pečlivě vybraných a upravených fotografií v elektronické podobě dodaných do 21 dní.

1/1

 SVATEBNÍ

GALERIE

 

VAŠE 

FOTOSTORY

JEDNOTLIVÉ SVATEBNÍ GALERIE

Markéta a David

Výborný pan fotograf!! Lepšího jsme si na náš svatební den nemohli vybrat. Výsledkem jsou skvěle zachycené momenty. Aranžované focení bylo skvělé. 
Nejsme moc fotogeničtí a nápadití, ale pan Jan nám vždy ochotně pomohl a aranžované fotky jsou nádherné. Pan fotograf je moc příjemný a dokázal vše zachytit. Na fotkách jsou zachyceni všichni svatební hosté, dokonale zachycena výzdoba i příprava nevěsty. Také máme několik nádherných fotek z nočního focení ve tmě.
Moc děkujeme za nádherné fotografie.

Ivana a Miloš

S Honzou se bezvadně spolupracovalo, na všem jsme se mohli domluvit a ani nevadilo že svatba nebyla v Brně, ale téměř 90 km od Brna za což palec nahoru. 

Samotné focení parádní, abych řekla pravdu ani nevím, kde jsme tolik fotek vzali :-)
Fotky jsme potom měli do 3 týdnů což bylo parádní :-)

Pokud se rozhodujete kterého fotografa na svatbu zvolit, tak Honza je jasná volba.