top of page
Vyhledat
  • Jan Vašulín

Jdu do toho naplno!


Znáte ty okamžiky v životě, kdy začnete něco dělat a velmi záhy už stoprocentně víte, že to budete milovat celý život? A teď zrovna nemyslím to, co spoustu z vás určitě napadlo. Myslím tím - aspoň ve svém případě - focení. Nikdy jsem nečekal, že mě něco pohltí tak moc a dneska jsem za to rád.

Začínal jsem s mobilem v ruce a postupně jsem přešel na zrcadlovku z druhé ruky. K téhle stařence jsem pořídil dva objektivy a voilà, posedlost mohla začít.

Rok, dva poté jsem nastoupil do brněnského Megapixelu. Pokud jsem do té doby měl určitý přehled o technice, od té doby nebyl den, kdybych jí nebyl doslova obklopen. A i když se může zdát, že když pracujete v cukrárně, musíte sladké zákonitě nenávidět, u mě to nenastalo. Právě naopak.

Svatby, koncerty, portréty, divadlo nebo přírodu? To všechno fotím a fotím to rád!

Já měl foťáky, objektivy a vůbec všechno, co k tomu patří, rád čím dál tím víc. Rád jsem taky vyzkoušel všechno, co mi přišlo pod ruku a velmi brzy jsem věděl, co je nejlepší a co chci. A to nejen v oblasti fototechniky.

A tak jsem se po sedmi letech rozhodl odejít a začít znovu. Sám a na vlastní triko. Byla to dřina zavřít za sebou dveře a posunout se dál. Vím, že to nebude jednoduché, ale udělám všechno proto, abych si splnil sen. Chystám nové webové stránky i nové galerie. Chystám blog. Chci vám přiblížit, co dělám.

Pokud jsem pro vás fotil a byli jste spokojení (a já doufám, že ano), budu rád, když mě doporučíte svým přátelům nebo oslovíte znovu. Pokud jste prozatím před mým objektivem nestáli, těším se, že v budoucnu setkáme na svatbách, koncertech, při promo focení nebo jinde. Ve fantazii se, ostatně, meze nekladou.


119 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page